Historia markiNajpierw była pasja do windsurfingu. Potem wielkie poświęcenie, aby przekształcić tę pasję w niezależną markę akcesoriów windsurfingowych. Ta pasja i poświęcenie pozostały, a dziś oferta akcesoriów windsurfingowych Unifiber spełnia wymagania wszystkich windsurferów, od początkujących po zawodowców.


Od momentu powstania marki Unifiber w 2003 roku, założyciel i właściciel firmy, Job Verbunt z Holandii, kierował się jasnym, bezsensownym podejściem: bądź czysty i prosty w projektowaniu produktów i podejściu do nich, zapewnij jakość za uczciwą cenę i poprzyj to prawdziwą polityką gwarancyjną.

Będąc pasjonatem windsurfingu od wczesnych lat dziewięćdziesiątych, Job rozumie potrzeby riderów i jest otwarty na opinie o produktach oraz reaguje na nie.

Job rozpoczął działalność firmy Unifiber z ofertą dwóch masztów z włókna węglowego o zredukowanej średnicy (RDM) i dwóch przedłużeń masztów z włókna węglowego RDM. Od razu odrzucił cyniczny, marketingowy zwyczaj branży, polegający na corocznych "zmianach" produktów, które nie mają podstaw w rzeczywistym rozwoju produktu - praktyka ta ma negatywny wpływ zarówno na dealerów, jak i ich klientów.

Od tych początków dziesięć lat temu marka Unifiber rozwinęła się i obecnie oferuje ponad 500 produktów dostępnych w ponad 40 krajach na całym świecie.
Kultura "Słuchaj i doskonal

Kontynuowaliśmy nasze metodyczne podejście "słuchaj, ucz się i ulepszaj", dbając o to, aby nowe lub udoskonalone produkty oferowały rzeczywiste korzyści w porównaniu z ich poprzednikami.

Początkowo skupialiśmy się na produkcji wysokiej jakości i dobrej cenie masztów z rynku wtórnego, oferowanych we wszystkich głównych krzywiznach wygięcia. Kiedy maszty RDM stały się popularne, poszerzyliśmy naszą ofertę, co ostatecznie zaowocowało stworzeniem oferty Unifiber obejmującej blisko 100 różnych modeli masztów. Obecnie istnieje maszt Unifiber, który jest dopasowany - pod względem średnicy, charakterystyki wygięcia i zawartości węgla - do wymagań prawie każdego żagla każdej marki. Nasze wzorcowe narzędzie Mast Selector Tool, dostępne od 2010 roku, jest zaufanym źródłem informacji o krzywej wygięcia i kompatybilności masztu z żaglem dla branży windsurfingowej.

Inwestycja w markę doprowadziła do ustanowienia ciągłego programu badawczo-rozwojowego. W przyszłości skupiamy się na ciągłej dbałości o szczegóły produktów, wysokich standardach obsługi klienta i jasnych poradach, które umożliwiają klientom dokonywanie świadomych wyborów produktów.
Dzielenie się wiedzą

Windsurfing - jak wszyscy wiemy - jest jednym z najwspanialszych wynalazków wszechczasów! Ale zwłaszcza dla nowicjusza może być mylący. Podstawowa wiedza o windsurfingu i samym sprzęcie jest niezbędna, aby czerpać z tego sportu jak najwięcej korzyści.

Unifiber oferuje szeroką gamę produktów i wyjaśnia klientom dostępne możliwości wyboru za pomocą treści edukacyjnych. Pomaga to windsurferom wszystkich dyscyplin i poziomów zaawansowania w wyborze sprzętu, który najlepiej odpowiada ich wymaganiom.

Miłej jazdy!

Job Verbunt założyciel/właściciel


Unifiber

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.