Firma Tabou Boards została założona we Francji w 1991 roku przez Fabiena Vollenweidera, który słynie z produkcji wyjątkowych i innowacyjnych desek do windsurfingu i foilingu. Zajmuje się on kształtowaniem desek od ponad 30 lat i do dziś pozostaje udziałowcem Tabou Boards, co odzwierciedla pasję Fabiena do kształtowania marki i dążenia do wprowadzania innowacji w projektowaniu desek rok po roku. Każdy produkt Tabou jest wynikiem tej pasji i know-how, które Fabien i nasz zespół światowej klasy riderów wnoszą w proces rozwoju. Dzięki temu powstają deski, które łączą w sobie wydajność, łatwość obsługi i wytrzymałość w każdych warunkach, jakie można spotkać na całym świecie. Dołącz do nas na następne 30 lat Tabou Boards!


Tabou

Deska Tabou 3S Classic 2022

Deska Tabou 3S Classic 2022
Deska Tabou 3S Classic 2022

3S pozostawił po sobie ogromne wrażenie w ciągu ostatnich ponad 15 lat i od tego czasu jest jedną z najbardziej znanych koncepcji desek windsurfingowych. W modelu 3S Classic celebrujemy jej udaną przeszłość i dodajemy nowoczesne cechy, co skutkuje wyjątkowymi osiągami i łatwością użytkowania. Tradycyjny, dłuższy kontur połączony jest z bardzo wybaczającym rockerem, który pozwala na wczesne wejście w ślizg z mniejszą mocą w żaglu niż się spodziewaliśmy. Dzięki dłuższemu kształtowi 3S Classic oferuje wspaniałą kontrolę zarówno na "czopie" jak i w podmuchach wiatru oraz zapewnia ogromny zasięg wiatru w połączeniu z imponującym potencjałem ślizgu w dolnym zakresie. Dzięki podwójnemu wycięciu (concave) w części rufowej, carving w zwrotach z wiatrem (jiby), a nawet jazda na mniejszych falach staje się tak radosna i łatwa jak nigdy dotąd.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 3-5dni

Cena: 9 650,00 zł

Deska Tabou Bullitt

Deska Tabou Bullitt
Deska Tabou Bullitt

Nie tylko doświadczeni windsurferzy freeride'owi będą zafascynowani łatwą w użyciu deską Bullitt, cała rodzina i wszyscy przyjaciele docenią tę deskę równie mocno, stawiając swoje pierwsze kroki na desce windsurfingowej. Nasza popularna deska freeride'owa Rocket z jej płynną prędkością, sterownością i łatwością jibowania stanowi podstawę konstrukcji Bullitta z optymalnym rozkładem objętości. Duży pad EVA zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas pierwszych sesji windsurfingowych, a wiele pozycji footstrapów pozwoli Ci na pierwsze planowanie i wyścigi po lokalnym spocie, gdy już w pełni polubisz windsurfing. Każdy rozmiar jest specjalnie zaprojektowany dla danego obszaru zastosowania. Deski średniej wielkości posiadają opcjonalny miesz, a 185 - ma go na stałe.


Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 3-5dni

Cena: 7 750,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.