Wing Foil Duotone Unit 2022 purple/grey

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1 dni
Cena: 4 150,00 zł 4150.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

ZASTOSOWANIE:

Wave & Downwind / Jumping & Freestyle / Freeride

KLUCZOWE CECHY:

Lata na leash'u

Neutralny i bezwysiłkowy na fali - leci na leash'u. Jednostka podąża intuicyjnie, jest lekka i stabilna, gdy trzyma się ją na przednim uchwycie podczas surfowania i podczas downwindingu.

Duża stabilność i zdolność do pływania pod wiatr

Stabilny profil z umiarkowanym przechyłem zapewnia dużą stabilność, generowanie mocy i komfort podczas podmuchów i falowania, a także doskonałą zdolność do pływania pod wiatr.

Zoptymalizowany układ okien

Zoptymalizowany układ okien zapewnia bezpieczeństwo i komfort przy jednoczesnym zmniejszeniu masy. Nowa pozycja okna zapewnia lepszą widoczność i wyższy poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym zmniejszeniu powierzchni okna.

Pozytywne podnoszenie

Pozytywne noszenie - łatwe do halsowania, noszenie do skoków. Bardziej segmentowa krawędź natarcia i układ paneli pozwoliły zoptymalizować naprężenie i skręt skrzydła, co daje pozytywne noszenie nawet w czasie podmuchów wiatru.

Sztywne uchwyty

Sztywne uchwyty do bezpośredniego sterowania. Nasze wyjątkowe, lekkie, przykręcane uchwyty zapewniają komfort i kontrolę, dzięki bezpośredniemu sterowaniu i zakresowi chwytu wynoszącemu 26 cm na uchwyt.

Mocne napięte skrzydło

Mocne napięcie czaszy i precyzyjnie dobrana rozpiętość skrzydeł. Nieco większa rozpiętość skrzydeł zapewnia większą stabilność przy drif'cie, lepiej generuje moc, lepiej unosi i wydłuża czas lotu podczas skoków.

SZCZEGÓŁY:

Założenia projektowe nowego Unit'a były proste, chcieliśmy stworzyć skrzydło o stabilnym dryfie, które będzie podążać za Tobą bez wysiłku, bez szarpania w lewo, w prawo, w górę lub w dół, gdy nie będziesz miał zasilania na fali. Jednocześnie chcieliśmy stworzyć skrzydło, które będzie miało większą siłę nośną, co poprawi czas trzymania podczas skoków i ułatwi manewry, a wszystko to w połączeniu z kontrolą i sterowaniem jak na bomie. Rezultaty są zaskakujące, Unit okazał się naszym najlepszym skrzydłem z niezrównaną wydajnością w locie.

Nieco większa rozpiętość skrzydła Unit zapewnia świetną stabilność na fali i znacznie lepsze noszenia podczas skoków. Mimo to rozpiętość skrzydła i dwuścienna nadal ułatwiają latanie mniej doświadczonym zawodnikom, freeride, cruising czy rotacyjne ruchy freestyle.
Zwiększona ilość segmentów na krawędzi natarcia i układ paneli pozwoliły projektantowi Kenowi Winnerowi na precyzyjną optymalizację napięcia i skrętu skrzydła. Nowy układ okien pozwolił na zmniejszenie wagi bez pogorszenia komfortu i bezpieczeństwa. Symulacje przepływu powietrza pomogły w ostatecznym dopracowaniu i dopracowaniu szczegółów, dzięki czemu Unit jest tak lekki w dłoniach, ma niesamowitą siłę nośną podczas jibów i tacków oraz natychmiastową reakcję, gdy tego potrzebujesz!

Zapomnij o tym co wiesz o skrzydłach wyposażonych w rączkę, nasza nowa przykręcana sztywna rączka nadal zapewnia prostotę "pompuj i leć", ale jest bardziej responsywna i bezpośrednia niż jakiekolwiek inne skrzydło z rączką, którego dotykałeś.

Od doskonałego zachowania w locie, przez obsługę, aż po pakowanie i nową torbę, skrzydło Unit spełnia wszystkie wymagania, aby stać się Twoim nowym ulubionym!


SIZE CHART:

DTK Unit size and wind chart profi

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.