Duotone Click Bar 20-22m 2019

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1 dni
Cena: 2 990,00 zł 2990.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

DUOTONE CLICK BAR

  • Rozmiary: 20-22 / 22-24
  • Model: 2019

Duotone Click Bar zrewolucjonizował sposób kontroli naszych latawców! Teraz wprowadzono również krótszą wersję Click Baru - tylko 42cm szerokości i 20-22m długości linek! Posiada również 4 możliwe opcje chicken loopa pozwalając na łatwe dopasowanie do swoich preferencji i stylu pływania.

Unikalny Trim Unit w barze Click pozwala Ci precyzyjnie dodać lub ująć mocy latawcowi za pociągnięciem jednej dźwigni.

By zwiększyć moc latawca obróć pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Każde pół obrotu skraca linki o jeden stopień. By zmniejszyć moc wciśnij przycisk po środku pokrętła, a Twoje linki skrócą się o jeden stopień z każdym kliknięciem. W każdej chwili możesz sprawdzić poziom mocy na "wyświetlaczu" i na pomarańczowym znaczniku ponad prawym pływakiem

Click Bar wyposażony jest w system Iron Heart V, zapewniający szybkie i niezawodne lądowanie latawca w razie problemów. Linki są automatycznie odkręcane po lądowaniu lub kiteloopie. Dostarczany w konfiguracji 4-linkowej z możliwością modyfikacji w bar 5-linkowy.

KLUCZOWE CECHY

  • Regulowana długość linek i pozycja V - Możesz zmienić pozycję V linek przednich w zależności od preferencji i stylu pływania.
  • Kompatybilność z wiekszością latawców na rynku - Idealny do latawców DICE, EVO, NEO, MONO, REBEL, JUICE. Clickbar S świetnie sprawdza się z Vegas w połączeniu z Upgrade Kit/Hadlow Set Up.
  • Automatyczny system odkręcania linek - Linki są automatycznie odkręcane po skokach z rotacją i kiteloopach by zwiększyć Twoje bezpieczeństwo i wygodę.
  • Iron Heart V - Clickbar jest wyposażony w Iron Heart V, zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa, szybkie luzowanie latawca i wygodę użytkowania.
  • 4 lub 5 linkowa konfiguracja - Możesz wybrać najlepszą konfigurację w zależoności od preferencji i stylu pływania. Piąta linka ułtawia relaunch, szczególnie na dużych latawcach i w słabym wietrze.
  • Hadlow setup - Click Bar S może być zmodyfikowany do konfiguracji 6-linkowej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl